CATAPULT BODYSTYLING EMG 01

počítačem řízený svalový stimulátor

Nejmodernější přístroj nové generace Myostimulátorů, který mimo programů na FORMOVÁNÍ POSTAVY má i speciální program na LYMFATICKÉ DRENÁŽE  

Jedná se o pasivní sport.

Jak přístroj funguje ?

K  čemu přístroj slouží ?

Co vše  bodystyling  dokáže?

 • Redukce objemu, modelování postavy
 • Lymfatická drenáž
 • Odstranění celulitidy
 • Zvýraznění svalů
 • Zpevnění – tonizace svalů
 • Hloubkové zpevnění svalů
 • Obličejový lifting (ošetření vrásek a ochablých svalů v obličeji )
 • Zlepšení vzhledu pokožky
 • Masáže ( uvolnění svalů – zatuhnutí )

Lymfatická drenáž

Lymfatická drenáž je v současné době velmi populární  metodou v oblasti estetiky, která umožňuje  i  odstraňování celulitidy. Nicméně tato metoda byla a stále je i velmi uznávanou léčebnou metodou s širokým spektrem využití

Napomáhá k celkové detoxikaci organizmu, zlepšení metabolizmu, zlepšení fyzické kondice, je i určitou prevencí proti nádorovým onemocněním. Indikacemi mohou také být různá ortopedická a traumatologická onemocnění spojená s otoky. Lymfatická drenáž napomáhá také při popáleninách nebo tišení bolestí po operacích, kdy umožňuje odvod tekutin z buněk napuchlých tkání, pacient pociťuje znatelnou úlevu a snižuje se tak množství podáváných analgetik a zrychluje uzdravující proces.  

Lymfatické drenáže působí na lymfatický systém, jenž je tvořen lymfatickými cévami a uzlinami. V tomto systému koluje míza, tzv. lymfa, která vzniká z mezibuněčné tekutiny. Funkcí tohoto systému je filtrace a detoxikace. Pokud je z nějakého důvodu tento systém narušen, dochází k tvorbě lymfedémů, jež je nutné léčit.

Lymfodrenáže se používají také při odstraňování celulitidy, lidově nazývané „pomerančová kůže“. Pomerančová kůže byla známa již v antice, ale její výskyt roste geometrickou řadou a je v současnosti pozorován i v zemích, kde ji dříve vůbec neznali. Není jen problémem silnějších žen, ale také těch štíhlých, a nevyhýbá se ani mužům a chlapcům. Dříve rozšířený názor, že za celulitidu může nezdravý způsob života, platí jen částečně, studie nyní stále více prokazují, že spíše záleží na tom, jak se lidské tělo dokáže vyrovnat s toxiny, hormony příjímanými v potravě a jakým způsobem dokáže spalovat tuky. Vzhledem k tomu, že stále více potravin je hormonálně upravováno, dochází k většímu zatížení v těle a rozšíření celulitidy na světě jako nikdy před tím. 

Při odstraňování celulitidy pomocí lymfatické drenáže se obvykle doporučuje minimálně deset procedur, které jsou většinou v rozsahu 30 – 45 min.


LYMFATICKÁ DRENÁŽ  –  BODYSTYLING SYSTEMS

Výhodou lymfatické drenáže přístrojem BODYSTYLING EMG 01 je, že se jedná o hloubkovou a celoplošnou drenáž. Dochází k aktivaci všech lymfatických uzlin. Oproti tlakovému systému ( nohavice), kde se jedná pouze o povrchovou drenáž.

Vynikajících výsledků lymfatické  drenáže  na horních končetinách, je dosahováno hlavně po operaci ( odstranění ) prsů či po odstranění lymfatických uzlin. Aplikace je velmi příjemná, bez téměř žádných kontraindikací. Pro všechny věkové kategorie.

 • Aktivace lymfatického systému
 • Odstranění celulitidy
 • Detoxikace organismu
 • Srovnání vody v těle
 • Odvodnění zavodněných končetin
 • Prokrvení pokožky
 • Okamžitý efekt

CENÍK

Neinvazní liposukce a  tvarování postavy, celulitida, detoxikace
Redukce objemu ( 45 min. ) 450,-
Lymfatická drenáž ( 30-45 min. ) 450,-
Masáže zad ( 30-40 min. ) 600,-
Masáže zad ( 60 min. ) 800,-
Lymfatická drenáž -odvodnění, detoxikace (  10 x 45 min. ) 3.900,-
Redukce objemu  – cvičení 10 hodin  ( 10x 60min.) 4.400,-
Redukce objemu + Lymfatická drenáž – odvodnění ,detoxikace 4.900,-
( r. cvičení + relax. lym.  10×45 min. + 10×30 min.)
NEINVAZNÍ LIPOSUKCE,  RADIOFREKVENČNÍ METODA
redukce celulitidy, tuků a zpevnění problémových partií
Radiofrekvence,Liposukce ( 30 – 40 – 60min. ) Balíček 5 procedur -10% od 700,-
Lymfodrenáž ( 30 min. ) k balíčku  RF a liposukce 390,-
RF FACELIFTING -redukce vrásek, zpevnění obličeje, krku a dekolt 1.000,-
Balíček 5 procedur -10 %
Přejít nahoru