RADIOFREKVENCE S LASEREM

Radiofrekvenční technologie je nejstarší metodou používanou v oblasti estetické medicíny pro ošetření problémových partií, kterými jsou :

  • povislá bříška
  • strie
  • pomerančová kůže- celulitida
  • dvojitá brada,  vrásky
  • krční celulitida

Během vývoje  těchto přístrojů se postupně přecházelo od využití monopolárních hlavic v chirurgii, přes bipolární,  až k nejmodernějším tripolárním systémům s laserem .

Tato metoda je výrazně  bezpečnější a všestranější metodou, než-li je tomu u ultrazvukové kavitace. Velkou výhodou je okamžitá reakce pacienta na výsledek ošetření a dlouhotrvající účinky.

Neinvazivní metoda zaručuje řešení problému s rychlým  a dlouhotrvajícím výsledkem. Teplo pomáhá v první fázi vypnout pokožku a zároveň stimuluje  kolagenová vlákna.

Biologické účinky radiofrekvence:

  • Zvýšení mikrocirkulace krve, což vede k prokrvení a zásobení tkání kyslíkem a živinami
  • Velmi příznivý vliv na zánětlivé procesy
  • Zvýšení propustnosti buněčných membrán, což umožňuje lepší přenos živin
  • Stimulace imunitního systému a snížení volných radikálů v organismu

INDIKACE :  ODSTRANĚNÍ CELULITIDY,  ZLEPŠENÍ VZHLEDU JIZEV A STRIÍ,  VYPNUTÍ PLETI,  VRÁSEK, ODSTRANĚNÍ DVOJITÝCH BRAD, VYPNUTÍ DEKOLTU …….

RADIOFREKVENCE S LASEREM 

Laser v RF  hlavici  viditelně zvyšuje efekt.

Nedostatek kolagenových vláken v tkáni způsobuje její nerovnost.

Prvotní  efekt ošetření je vypnutí pokožky, její  hladkost  a  redukce nerovností,  např. na hýždích – toto představuje okamžitý efekt.

V následujících dnech dochází k obnově  kolagenových vláken , což  je dlouhodobější proces trvající několik dní.

Radiofrekvence  je způsob, jak  přimět Vaše tělo obnovit kolagen v místech, kde strádá elasticita Vaší pokožky. Rychle, bezbolestně a hlavně viditelně vypíná pokožku kdekoliv na těle, čímž vyhlazuje strije, jizvy, vypíná vrásky , odstraňuje celulitidu .

Proceduru na odstranění celulitidy a  odbourání tukových buněk  je ideální   kombinovat s lymfodrenážemi.

RF ošetření  trvá  30-40 -60 min.

Lymfatiká drenáž  30 min.  

Cena za ošetření  RF  od  700,-   BALÍČEK 5 OŠETŘENÍ  – 10 %

RF FACELIFTING

Při ošetření obličeje doporučeno 5 a více aplikací 1x týdně.

Po intenzivní kúře více procedur je efekt trvající   6 – 24 měsíců. Velmi účinná redukce tukových zásob v obličeji (tváře, dvojitá brada), výrazné odstranění i hlubokých vrásek , zpevnění povadlé pleti – obnova tvorby kolagenu a elastinu v podkoží , prevence tvorby vrásek a povadlé pleti . Již po první kůře je pleť viditelně pevnější a rozzářenější. Šetrná a účinná náhrada plastických operací, ihned po ošetření se klient může vrátit do normálního života.

Ideální kombinace  před  i  po  jednorázovém laserovém faceliftingu .

RF FACELIFTING- redukce vrásek, zpevnění obličeje, krku a dekoltu         1,000,-

Nedoporučuje se: v těhotenství , u osob s: epilepsií,  poruchami srážlivosti krve, dermatitidou, psoriázou, opary,  mykózou, kardiostimulátorem, problémy s termoregulací, přecitlivělostí tkáně.

Přejít nahoru