CATAPULT 2013 © Impressum

Nestátní   zdravotnické   zařízení       

VÍTEJTE V CATAPULT BEAUTY  &  LASER CENTRU


ESTETICKÁ DERMATOLOGIE JIHLAVA
CATAPULT BEAUTY CENTRUM

CATAPULT BODYSTYLING EMG 01

  počítačem řízený svalový stimulátor


               Nejmodernější přístroj nové generace Myostimulátorů, který mimo programů na 

              FORMOVÁNÍ POSTAVY má i speciální program na LYMFATICKÉ DRENÁŽE  

Jedná se o pasivní sport.


Jak přístroj funguje ?

    K  čemu přístroj slouží ?

Fotogalerie


   Co vše  bodystyling  dokáže ?

       a ochablých svalů v obličeji )


Ceny za aplikaci  a programů


Lymfatická drenáž

 

  Lymfatická drenáž je v současné době velmi populární  metodou v oblasti estetiky, která umožňuje  i  odstraňování celulitidy. Nicméně tato metoda byla a stále je i velmi uznávanou léčebnou metodou s širokým spektrem využití.

 


     Napomáhá k celkové detoxikaci organizmu, zlepšení metabolizmu, zlepšení fyzické kondice, je i určitou prevencí proti nádorovým onemocněním. Indikacemi mohou také být různá ortopedická a traumatologická onemocnění spojená s otoky. Lymfatická drenáž napomáhá také při popáleninách nebo tišení bolestí po operacích, kdy umožňuje odvod tekutin z buněk napuchlých tkání, pacient pociťuje znatelnou úlevu a snižuje se tak množství podáváných analgetik a zrychluje uzdravující proces.  

  

      Lymfatické drenáže působí na lymfatický systém, jenž je tvořen lymfatickými cévami a uzlinami. V tomto systému koluje míza, tzv. lymfa, která vzniká z mezibuněčné tekutiny. Funkcí tohoto systému je filtrace a detoxikace. Pokud je z nějakého důvodu tento systém narušen, dochází k tvorbě lymfedémů, jež je nutné léčit.

  

      Lymfodrenáže se používají také při odstraňování celulitidy, lidově nazývané „pomerančová kůže“. Pomerančová kůže byla známa již v antice, ale její výskyt roste geometrickou řadou a je v současnosti pozorován i v zemích, kde ji dříve vůbec neznali. Není jen problémem silnějších žen, ale také těch štíhlých, a nevyhýbá se ani mužům a chlapcům. Dříve rozšířený názor, že za celulitidu může nezdravý způsob života, platí jen částečně, studie nyní stále více prokazují, že spíše záleží na tom, jak se lidské tělo dokáže vyrovnat s toxiny, hormony příjímanými v potravě a jakým způsobem dokáže spalovat tuky. Vzhledem k tomu, že stále více potravin je hormonálně upravováno, dochází k většímu zatížení v těle a rozšíření celulitidy na světě jako nikdy před tím. 


 Při odstraňování celulitidy pomocí lymfatické drenáže se obvykle doporučuje minimálně deset procedur, které jsou většinou v rozsahu 30 - 45 min.LYMFATICKÁ DRENÁŽ  -  BODYSTYLING SYSTEMS


Výhodou lymfatické drenáže přístrojem BODYSTYLING EMG 01 je, že se jedná o hloubkovou a celoplošnou drenáž. Dochází k aktivaci všech lymfatických uzlin. Oproti tlakovému systému ( nohavice), kde se jedná pouze o povrchovou drenáž.

Vynikajících výsledků lymfatické  drenáže  na horních končetinách, je dosahováno hlavně po operaci ( odstranění ) prsů či po odstranění lymfatických uzlin. Aplikace je velmi příjemná, bez téměř žádných kontraindikací. Pro všechny věkové kategorie.

Ceny za aplikaci  a programů