CATAPULT 2013 © Impressum

Nestátní   zdravotnické   zařízení       

VÍTEJTE V CATAPULT BEAUTY  &  LASER CENTRU


ESTETICKÁ DERMATOLOGIE JIHLAVA
CATAPULT BEAUTY CENTRUM

RADIOFREKVENCE S LASEREM

Radiofrekvenční technologie je nejstarší metodou používanou v oblasti estetické medicíny pro ošetření problémových partií, kterými jsou :  povislá bříška,  strie,  pomerančová kůže, dvojitá brada, či vrásky.

Během vývoje  těchto přístrojů se postupně přecházelo od využití monopolárních hlavic v chirurgii, přes bipolární,  až k nejmodernějším tripolárním systémům s laserem .

Tato metoda je výrazně  bezpečnější a všestranější metodou, než-li je tomu u ultrazvukové kavitace. Velkou výhodou je okamžitá reakce pacienta na ošetření a dlouhotrvající účinky.

         Neinvazivní metoda  zaručuje  řešení problému s rychlým  a              dlouhotrvajícím výsledkem.  Teplo pomáhá v první fázi vypnout              pokožku a zároveň stimuluje  kolagenová vlákna.

        Biologické účinky radiofrekvence:


 INDIKACE :  ODSTRANĚNÍ CELULITIDY,  ZLEPŠENÍ VZHLEDU JIZEV A STRIÍ  VYPNUTÍ PLETI,  VRÁSEK, ODSTRANĚNÍ DVOJITÝCH BRAD, VYPNUTÍ DEKOLTU ...


RADIOFREKVENCE S LASEREM

                                       Laser v RF  hlavici  viditelně zvyšuje efekt.Nedostatek kolagenových vláken v tkáni způsobuje její nerovnost.

Prvotní  efekt ošetření je vypnutí pokožky, její  hladkost  a  redukce nerovností,  např. na hýždích - toto představuje okamžitý efekt.

V následujících dnech dochází k obnově  kolagenových vláken , což  je dlouhodobější proces trvající několik dní.


  Radiofrekvence  je způsob, jak  přimět Vaše tělo obnovit kolagen v místech, kde strádá elasticita Vaší pokožky. Rychle, bezbolestně a hlavně viditelně vypíná pokožku kdekoliv

na těle, čímž vyhlazuje strije, jizvy, vypíná vrásky , odstraňuje celulitidu .


Proceduru na odstranění celulitidy a  odbourání

tukových buněk  je ideální   kombinovat s lymfodrenážemi.


RF ošetření  trvá  30-40 -60 min.

Lymfatiká drenáž  30 min.  -280,-


Cena za ošetření  RF  od  460,-   BALÍČEK 5 OŠETŘENÍ  - 15%RF FACELIFTING

Při ošetření obličeje doporučeno 5 a více aplikací 1x týdně.

Po intenzivní kúře více procedur je efekt trvající   6 - 24 měsíců.Velmi účinná redukce tukových zásob v obličeji (tváře, dvojitá brada), výrazné odstranění i hlubokých vrásek , zpevnění povadlé pleti - obnova tvorby kolagenu a elastinu v podkoží , prevence tvorby vrásek a povadlé pleti . Již po první kůře je pleť viditelně pevnější . Šetrná a účinná náhrada plastických operací, ihned po ošetření se klient může vrátit do normálního života.

Ideální kombinace  před  i  po  jednorázovém laserovém                                 Resurfacingu frakčním CO2 laserem.RF FACELIFTING- redukce vrásek, zpevnění obličeje a krku    790,-

Nedoporučuje se: v těhotenství , u osob s: epilepsií,  poruchami srážlivosti krve, dermatitidou, psoriázou, opary, cukrovkou, mykózou, kardiostimulátorem, problémy s termoregulací, přecitlivělostí tkáně.