CATAPULT 2013 © Impressum

Nestátní   zdravotnické   zařízení       

VÍTEJTE V CATAPULT BEAUTY  &  LASER CENTRU


ESTETICKÁ DERMATOLOGIE JIHLAVA
CATAPULT BEAUTY CENTRUM

Jak a proč BODYSTYLING  funguje  ?

Bodystyling je počítačově řízený svalový stimulátor pro cvičení, speciálně sestrojený k posilování, zvýšení sportovní výkonnosti, formování postavy a anticelulitidním programem.Tento profi přístroj úspěšně používají různé kliniky, fyzioterapeuté, sportovní lékaři . Počítačem řízené programy Vám pomohou s úspěchem omezit nadváhu, celulitidu, ochablé svalstvo, poruchy krevního oběhu. Dvacet čtyři speciálních elekrod slouží k přenosu přesně definovaného proudu do dané tělesné partie.


Přístroj bodystyling je exaktní napodobenina lidské nervové soustavy ( přístroj = mozek, který vysílá elektrické signály, kabely = nervy, které přenáší signál do svalů, speciální elektrody = stimulace daných svalových partií dle přání a intenzity ) Vždy když má přírodní systém – naše tělo nějaký deficit, pomůže Bodystyling EMG01. Jde přece o pasivní sport a je pochopitelné, že nehraje roli, zda se při pohybu namáháme a dřeme vědomě, nebo zda využijeme stimulačního proudu, aby bez námahy pohyboval našimi svaly. Ve způsobu a složení všech forem ošetření je přístroj opravdu jedinečný a garantuje jednoduchou a bezbolestnou aplikaci a velké výsledky.


Sval, který se pohybuje, potřebuje energii. Tuto energii předávají živiny do krevního řečiště. Každý člověk má na určitou dobu energetické rezervy, které jsou rozpuštěny přímo v krvi a které se v krvi udržují v zásobě.

Jestliže je potřeba uvolnit energii po uplynutí této doby, musí ji tělo poskytnout tak, že použije svou vlastní zásobárnu - tukové buňky. O těchto procesech víme relativně hodně díky sportu. Sportovec, který své svaly zaměstnává po dobu delší než asi 20 minut, spotřebuje rezervy obsažené v krevním řečišti a svaly se budou od této chvíle zásobovat z tukových buněk. Je pochopitelné, že nehraje roli, zda se při pohybu namáháme a dřeme vědomě, nebo zda necháme stimulační proud, aby bez námahy pohyboval našimi svaly.
Kvalita proudu, žádné nepříjemné „ elektrické „ pocity


Velmi důležité u těchto přístrojů je kvalita proudu, který je přesně definován za pomoci moderních mikroprocesorů, takže proud při průchodu není cítit.